2011-2012 Güz Yarıyılı Sonunda Yüksek Onur Listesine Giren Öğrencilerin Listesini

Öğrenci No

Adı Soyadı

Bölümü

040060352

Hasan  Ünlü

Bilgisayar Mühendisliği

040070230

İbrahim Onuralp Yiğit

Bilgisayar Mühendisliği

040070259

Murat  Can

Bilgisayar Mühendisliği

040080122

Fikret  Aktaş

Bilgisayar Mühendisliği

040080153

Serkan  Güler

Bilgisayar Mühendisliği

040080154

Umut  Sulubacak

Bilgisayar Mühendisliği

040080161

Özge  Evren

Bilgisayar Mühendisliği

040080170

Yavuz Selim Doğan

Bilgisayar Mühendisliği

040080199

Çağatay  Koç

Bilgisayar Mühendisliği

040080204

Merter  Turan

Bilgisayar Mühendisliği

040080220

Oben  Işık

Bilgisayar Mühendisliği

040090505

Özlem  Demirtaş

Bilgisayar Mühendisliği (ÇAP-İlk anadaldan mezun)

040090524

Müge  Erel

Bilgisayar Mühendisliği

040090601

Yusuf  Özçevik

Bilgisayar Mühendisliği

040100050

İdil Esen Zülfikar

Bilgisayar Mühendisliği

150090002

Burak  Yücesan

Bilgisayar Mühendisliği

150110008

David Teksen Aksun

Bilgisayar Mühendisliği

150110038

Boran  Adaş

Bilgisayar Mühendisliği

150110702

Erdem  Emekligil

Bilgisayar Mühendisliği

040100103

Beste  Ekmen

Bilgisayar Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100134

Sezgin  Acer

Bilgisayar Mühendisliği (% 100 İngilizce)

150110102

Ersin  Bayraktar

Bilgisayar Mühendisliği (% 100 İngilizce)

050070406

Kamer  Çetin

Cevher Hazırlama Mühendisliği

050080401

Ezgi Burcu Erdoğan

Cevher Hazırlama Mühendisliği

050080435

Halil İbrahim Özata

Cevher Hazırlama Mühendisliği

050100401

Cemre Melike Pehlivan

Cevher Hazırlama Mühendisliği

120080354

Ezgi  Benli

Çalgı Bölümü

120100353

Caner  Can

Çalgı Bölümü

120100358

Emin  Abdülkadir Çolakoğlu

Çalgı Bölümü

120100370

Neva  Günaydın

Çalgı Bölümü

120110403

Emre  Eryılmaz

Çalgı Bölümü

120110406

Esin  Bozkurt

Çalgı Bölümü

120110410

Sebile Ferda  Aydınlar

Çalgı Bölümü

120110413

Ünsal  Çeliksu

Çalgı Bölümü

010070281

Uçal Yosun Aytaç

Çevre Mühendisliği

010070312

Kübra  Dayılar

Çevre Mühendisliği

010080254

Gamze  Ceylan

Çevre Mühendisliği

010080287

Başak  Kılıç

Çevre Mühendisliği

010080310

Tuğba  Doğan

Çevre Mühendisliği

010080343

Bengisu  Okkalı

Çevre Mühendisliği

010090321

Hasan Suphi Altan

Çevre Mühendisliği

010100334

Büşra  Çiçekalan

Çevre Mühendisliği

010110430

Elif Cansu Ceylan

Çevre Mühendisliği (% 100 İngilizce)

130070033

Emre  Taşlı

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130080117

Tayfun  Taylan

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130080187

Hasan Alican Önder

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130090003

Yunus  Cengiz

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130090014

Doğan  Bilim

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130100801

Batuhan  Özcan

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130100806

Zerrin  Yılmaz

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130110701

Ahmet Çağrı  Kesik

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

130100101

Hatice Selin Sarı

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040060005

Enver  Candan

Elektrik Mühendisliği

040070054

Hasan  Zan

Elektrik Mühendisliği

040080033

Fatih  Özveren

Elektrik Mühendisliği

040080048

Ertuğrul  Yeşilbağ

Elektrik Mühendisliği

040080076

Alaattin  Ersivri

Elektrik Mühendisliği

040080107

Tuğba  Uysal

Elektrik Mühendisliği

040080109

Ozan  Aykut

Elektrik Mühendisliği

040090011

İsa Eray Akyol

Elektrik Mühendisliği

040090028

Çağlar  Altuntaşoğlu

Elektrik Mühendisliği

040100242

Nezih Gökhan Özçelik

Elektrik Mühendisliği

040100307

Ömer  Yıldız

Elektrik Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100314

Hüseyin Fırat Güldür

Elektrik Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040070112

Onur  Şahin

Elektronik Mühendisliği

040070114

Özgür  Özen

Elektronik Mühendisliği

040070334

Oğuzhan  Koşar

Elektronik Mühendisliği

040070346

Kadir  Çimenci

Elektronik Mühendisliği

040070353

Erhan  Yumuk

Elektronik Mühendisliği

040070370

Selva  Turhaner

Elektronik Mühendisliği

040070381

Seyhan  Çalışkan

Elektronik Mühendisliği

040080301

Emeç  Erçelik

Elektronik Mühendisliği

040080322

Osman  Boyacı

Elektronik Mühendisliği

040080325

Gökhan Güneş Özdemir

Elektronik Mühendisliği

040080375

Salih Vehbi Cömert

Elektronik Mühendisliği

040090356

Aziz  Koçanaoğulları

Elektronik Mühendisliği

040090359

Türker  Unutmaz

Elektronik Mühendisliği

040090363

Ayça  Akkaya

Elektronik Mühendisliği

040090364

Alphan  Çamlı

Elektronik Mühendisliği

040090367

Mustafa  Çetin

Elektronik Mühendisliği

040090368

Güler  Çoktaş

Elektronik Mühendisliği

040090377

Abdurrahman  Yılmaz

Elektronik Mühendisliği

040090405

Yankı  Yılmaz

Elektronik Mühendisliği

040090408

Fırat  Çelik

Elektronik Mühendisliği

040090412

Ümit  Şahin

Elektronik Mühendisliği

040090414

Cumhur  Erdin

Elektronik Mühendisliği

040090421

Gürbay  Koçak

Elektronik Mühendisliği

040090423

Berkan  Çatal

Elektronik Mühendisliği

040090430

Meriç Ece Zedeli

Elektronik Mühendisliği

040090440

Mehmet Murat Çetin

Elektronik Mühendisliği

040100417

Bünyamin  Tanıl

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040100433

Eşref  Türkmen

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040100439

Ömer Can Sarı

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040100440

Uğur  Yıldırım

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040100445

Onur  Kaplan

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040100446

Ferhat  Yarkın

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040100447

Güray  Yıldırım

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040110002

Utku Ali Yurttaş

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040110006

Barış  Akok

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040110015

Mehmet Bora Özgen

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040110016

Mehmet Deniz Aksulu

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040110026

Azmi Can Özgen

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040110032

Bahadır  Gün

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040110035

Cihan  Bolaban

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

040100501

Mehmet Nuri Akıncı

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100502

Doruk  Dündar

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100505

Arda  Uran

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100509

Mert  Esgi

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100511

Onur  Arıcı

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100513

Çağla  Kaplan

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100518

Onur  Azbar

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100520

Alp  Oran

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100521

Ramazan  Aktaş

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100523

Asil  Koç

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100527

Tuğhan  Çağlayan

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100530

Ahmet Eren Günaydın

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100531

Ceren Burçak Dağ

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040110203

Mehmet Kerem Türkcan

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040110214

Burcu Ece Köse

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070070112

Beste  Korkutoğlu

Endüstri Mühendisliği

070070235

Özge  Ayanlar

Endüstri Mühendisliği

070070251

Tuğçe  Saatlı

Endüstri Mühendisliği

070070277

Oğuzhan  Cerrah

Endüstri Mühendisliği

070080175

Cevher  Kart

Endüstri Mühendisliği

070080187

Mustafa Orhun Ayan

Endüstri Mühendisliği

070080213

Gonca  Özden

Endüstri Mühendisliği

070080219

Betül Merve Yayla

Endüstri Mühendisliği

070080228

İbrahim  Malkoç

Endüstri Mühendisliği

070080253

Erkan  Yılmaz

Endüstri Mühendisliği

070080285

Elif Yeşim Ay

Endüstri Mühendisliği

070090154

Burcu  Denizkuşu

Endüstri Mühendisliği

070090158

Sinem  Gültoprak

Endüstri Mühendisliği

070090160

Cansu Nur Kılıç

Endüstri Mühendisliği

070090161

Utku  Günal

Endüstri Mühendisliği

070090167

İhsancan  Özpoyraz

Endüstri Mühendisliği

070090175

Ahmet Anıl Koçak

Endüstri Mühendisliği

070090201

Dila  Kamacı

Endüstri Mühendisliği

070090203

Ebru  Çevik

Endüstri Mühendisliği

070090210

Can  Ertürk

Endüstri Mühendisliği

070090226

Gözde  Albayrak

Endüstri Mühendisliği

070090256

Burcu  Filiz

Endüstri Mühendisliği

070090261

Azize Simel Uz

Endüstri Mühendisliği

070090281

Erdi  Güngör

Endüstri Mühendisliği

070090284

Çiğdem  Kandemir

Endüstri Mühendisliği

070100205

Abdullah Can Eser

Endüstri Mühendisliği

070100207

Gizem  Semiz

Endüstri Mühendisliği

070100210

Ufuk  Sayılır

Endüstri Mühendisliği

070100214

Aylin  Öncü

Endüstri Mühendisliği

070100216

Esra  Körükçü

Endüstri Mühendisliği

070100221

Özge  Ekinci

Endüstri Mühendisliği

070100247

Esra  Diker

Endüstri Mühendisliği

070100265

Ümran  Güler

Endüstri Mühendisliği

070100267

Aykut Caner Demir

Endüstri Mühendisliği

070100268

Furkan  Katı

Endüstri Mühendisliği

070100276

Hakan  Nalbant

Endüstri Mühendisliği

070110214

Önder Cem Hazır

Endüstri Mühendisliği

070110217

Özge  Durkut

Endüstri Mühendisliği

070110232

İsmet  Gökşen

Endüstri Mühendisliği

070110248

Aylin  Kerimoğlu

Endüstri Mühendisliği

070110252

İrem  Hatipoğlu

Endüstri Mühendisliği

070110260

Ece İdil Muradoğlu

Endüstri Mühendisliği

070110274

Elif Burcu Usta

Endüstri Mühendisliği

070110703

Ezgi  Güreler

Endüstri Mühendisliği

070110704

Bahadır Han Akyüz

Endüstri Mühendisliği

070100302

Elif  Candan

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100306

Nur  Eren

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100308

Onur  İnegöl

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100309

Mert  Kalaylıoğlu

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100311

Mahmut Yunus Dinçer

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100318

Selen  İlikcik

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100322

Salih  Taş

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100327

Hatice  Soğukpınar

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100328

Ketsiya  Tavit

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100336

Saliha  Çakalgil

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070110312

Deniz Yağmur Oktav

Endüstri Mühendisliği (% 100 İngilizce)

020080330

Pınar  Yumruktepe

Endüstri Ürünleri Tasarımı

020100301

Gözde  Tekin

Endüstri Ürünleri Tasarımı (% 100 İngilizce)

020100337

Fatma Sühendan Eroğlu

Endüstri Ürünleri Tasarımı (% 100 İngilizce)

090060114

Dilek  Yıldız

Fizik Mühendisliği

090070120

İpek  Yıldırım

Fizik Mühendisliği

090080104

İlknur  Köseoğlu

Fizik Mühendisliği

090080107

Sercan  Çıkıntoğlu

Fizik Mühendisliği

090080139

Çağlar  Kutlu

Fizik Mühendisliği

090080155

Seda  Şahin

Fizik Mühendisliği

090080162

Serhat  Atay

Fizik Mühendisliği

090090104

Nergis Yıldız Angın

Fizik Mühendisliği

090090124

İsmet Deniz Yalazkan

Fizik Mühendisliği

090090134

Cihan  Alak

Fizik Mühendisliği

090100226

Barış  Demirbay

Fizik Mühendisliği

090100242

Noyan  Mutalp

Fizik Mühendisliği

090100905

Parpisho  Sarkorov

Fizik Mühendisliği

090960351

Sezen  Sırımsı Çetin

Fizik Mühendisliği

080100075

Kıvanç  Tufan

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Müh. (% 100 İngilizce)

080080020

Mustafa Erden Yıldızdağ

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

080080032

Gökay  Bacakcı

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

080090001

Enes  Tunca

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

080100008

Serhat  Türk

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

080100021

Serkan  Arslan

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

080100026

Doğancan  Okumuş

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

130080003

Müjde  Sert

Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği

130090175

Hüseyin Murat Özcan

Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği

080070124

Serhat  Şenol

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği

080090132

Hasan Özgür Uzügüten

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği

080100151

Sinan  Gürbüz

Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği (% 100 İngilizce)

010070246

Özge  Kayman

Geomatik Mühendisliği

010070360

Çiğdem  Aşkar

Geomatik Mühendisliği

010070366

Hilmi Can Deliktaş

Geomatik Mühendisliği

010070382

Özgür  Turan

Geomatik Mühendisliği

010080365

İlknur  Alçı

Geomatik Mühendisliği

010080371

Mert  Barlak

Geomatik Mühendisliği

060070086

Sandra  Yüzari

Gıda Mühendisliği

060070214

Emine  Yaşar

Gıda Mühendisliği

060070220

Hazal  Eyi

Gıda Mühendisliği

060070230

Selin Hande Başaran

Gıda Mühendisliği

060080341

Mustafa  Bayraktar

Gıda Mühendisliği

060080351

Yeşim  Serin

Gıda Mühendisliği

060090202

Ece  Gökmen

Gıda Mühendisliği

060090241

Sevil  Ercan

Gıda Mühendisliği

020070402

Çiğdem  Bayram

İç Mimarlık

020070417

Fatma Rabia Ecevit

İç Mimarlık

020080405

Pelin  Özen

İç Mimarlık

020080412

Sena  Semizoğlu

İç Mimarlık

020080418

Cansu  Kapar

İç Mimarlık

020090304

Elif  Ortaçgil

İç Mimarlık

020090313

Hande  Öğün

İç Mimarlık

020090315

Funda  Akarsu

İç Mimarlık

020090325

Cansu  Bozkurt

İç Mimarlık

020090327

Ayşe Merve Aydın

İç Mimarlık

020100403

Arzu Billur Tuncer

İç Mimarlık

020100405

Oktay  Akanpınar

İç Mimarlık

020100406

Merve  Cevahir

İç Mimarlık

020100410

İpek  Kıvanç

İç Mimarlık

020100411

İmge  Çolakoğlu

İç Mimarlık

020100419

Sunay  Paşaoğlu

İç Mimarlık

020110411

Zeynep Ezgi Demirci

İç Mimarlık

020110412

Dilruba  Yurtseven

İç Mimarlık

030070287

Uğur  Erken

İmalat Mühendisliği

030070290

Emre  Uysal

İmalat Mühendisliği

030080367

Gürkan  Baysal

İmalat Mühendisliği

030090298

Merve  Gökçe

İmalat Mühendisliği

030100340

Deniz Sera Ertay

İmalat Mühendisliği

030100431

Doğukan  Aygün

İmalat Mühendisliği (% 100 İngilizce)

010030171

Dudu  Özaydın

İnşaat Mühendisliği

010070040

Muhammet Emre Erdemli

İnşaat Mühendisliği

010070054

Arda  Yakan

İnşaat Mühendisliği

010070092

Taylan  Temiz

İnşaat Mühendisliği

010070105

Abdurrahman  Kaygusuz

İnşaat Mühendisliği

010070112

Ecem  Özşahin

İnşaat Mühendisliği

010070116

Amine  Polat

İnşaat Mühendisliği

010070124

Caner  Dalkıç

İnşaat Mühendisliği

010070163

Cemal  Coşkun

İnşaat Mühendisliği

010070169

Barışcan  Göğebakan

İnşaat Mühendisliği (ÇAP-İlk anadaldan mezun)

010070200

Erdal  Kesgin

İnşaat Mühendisliği

010070224

Haluk Emre Alçiçek

İnşaat Mühendisliği

010070225

Hatice  Kökçü

İnşaat Mühendisliği

010070244

Ömer  Kevran

İnşaat Mühendisliği

010080007

Emre  Gökyiğit

İnşaat Mühendisliği

010080022

Recep  Ufuk

İnşaat Mühendisliği

010080027

Eren  Koçak

İnşaat Mühendisliği

010080039

Ekin  Şimşek

İnşaat Mühendisliği

010080069

Hakkı Deniz Gül

İnşaat Mühendisliği

010080091

Ömer Faruk Halıcı

İnşaat Mühendisliği

010080095

Sinan  Güneş

İnşaat Mühendisliği

010080130

Serkan  Kaplan

İnşaat Mühendisliği

010080145

Samet  Durmaz

İnşaat Mühendisliği

010080189

Bahattin Berk Ayraçma

İnşaat Mühendisliği

010080190

Merve  Usta

İnşaat Mühendisliği

010080195

Gökçe  Aras

İnşaat Mühendisliği

010080204

Yavuz Selim Yalçın

İnşaat Mühendisliği

010080211

Haşim Can Ceylan

İnşaat Mühendisliği

010080240

Adem  Karasu

İnşaat Mühendisliği

010080249

Buşra  Yer

İnşaat Mühendisliği

010090001

Özge  Özbayram

İnşaat Mühendisliği

010090017

Cenk  Sezen

İnşaat Mühendisliği

010090026

Şerafettin  Arslantürk

İnşaat Mühendisliği

010090040

Fatih Gökhan Gürün

İnşaat Mühendisliği

010090064

Onur  Ateş

İnşaat Mühendisliği

010090072

Handan  Taka

İnşaat Mühendisliği

010090095

Ekin Evrim Laçin

İnşaat Mühendisliği

010090116

Rıdvan  Yazıcı

İnşaat Mühendisliği

010090146

Erdem  Gebeş

İnşaat Mühendisliği

010090180

Okan  Adalı

İnşaat Mühendisliği

010090198

Erdem  Öztürk

İnşaat Mühendisliği

010090611

Kutay  Kutsal

İnşaat Mühendisliği

010090619

İlkay Kadir Atasever

İnşaat Mühendisliği

010090904

Abdurrahman  Toryalay

İnşaat Mühendisliği

010100001

Samet  Kılıç

İnşaat Mühendisliği

010100093

Baran  Aybars

İnşaat Mühendisliği

010100173

Ensar  Mollahüseyinoğlu

İnşaat Mühendisliği

010100706

Yiğit Ozan Kılıç

İnşaat Mühendisliği

010110027

Alp Ebrem Hazan

İnşaat Mühendisliği

010110703

Dila  Demiral

İnşaat Mühendisliği

070070041

Fatmanur  Akyüz

İnşaat Mühendisliği

010100219

Burak  Erçelen

İnşaat Mühendisliği (% 100 İngilizce)

010100238

Derya Burcu Gülen

İnşaat Mühendisliği (% 100 İngilizce)

010100918

Kristina Tsvetanova Tsvetanova

İnşaat Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070070082

Sıdıka İrem Akman

İşletme Mühendisliği

070080035

Emre  Kurt

İşletme Mühendisliği

070080054

Semih  Uzunbay

İşletme Mühendisliği

070080076

Atilla  Mengübaş

İşletme Mühendisliği

070080093

Serhat  Çetin

İşletme Mühendisliği

070090001

Gözde  Artagan

İşletme Mühendisliği

070090007

Mehmet Eren Küçükçolak

İşletme Mühendisliği

070090010

Görkem  Muştu

İşletme Mühendisliği

070090017

Refika Birten Bayhan

İşletme Mühendisliği

070090018

Saliha Sena Gülerer

İşletme Mühendisliği

070090056

Başak Çisem Daştan

İşletme Mühendisliği

070090063

Ecenur  Doğan

İşletme Mühendisliği

070090098

Seda  Malgaz

İşletme Mühendisliği

070090108

Arda  Yaşar

İşletme Mühendisliği

070090292

Merve  Kırcalı

İşletme Mühendisliği

070100001

Turan  Gemicioğlu

İşletme Mühendisliği

070100024

Saruca  Çolakoğlu

İşletme Mühendisliği

070100059

Muhammet Ali Okan

İşletme Mühendisliği

070100073

Buse  Yalçınkaya

İşletme Mühendisliği

070110012

Sirel  Toma

İşletme Mühendisliği

070110017

Orhun  Aşkın

İşletme Mühendisliği

070110054

Begüm  Şahin

İşletme Mühendisliği

070100104

Deniz  Oker

İşletme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100115

Can  Özdoğar

İşletme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100136

Uğur  Sezgin

İşletme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070100907

Gamze  Yıldırım

İşletme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

070110109

Esra  Çalışkan

İşletme Mühendisliği (% 100 İngilizce)

050070209

Hena  Örs

Jeofizik Mühendisliği

050070902

Yahya  Fazelian

Jeofizik Mühendisliği

050090104

Başak  Fidancı

Jeoloji Mühendisliği

090070224

Ezgi  Yılmaz

Kimya

090070226

Ceyda  Çevik

Kimya

090070255

Gizem  Çarıkcı

Kimya

090070277

Nensi  Boyaci

Kimya

090070295

Bayram  Karahan

Kimya

090070296

Burcu  Çalışkan

Kimya

090070302

Ufuk  Baykal

Kimya

090080211

Deniz  Aydın

Kimya

090080268

Başak  Gülsün

Kimya

090080281

Özgehan  Öztorun

Kimya

090090228

Düşün Damla Demir

Kimya

090100401

Büşra  Yıldız

Kimya (% 100 İngilizce)

090100406

Özgün Tuğçe İbiş

Kimya (% 100 İngilizce)

060070001

Sema  Mehmet

Kimya Mühendisliği

060070023

Cansu  Karabulut

Kimya Mühendisliği

060070050

Derya  Şentürk

Kimya Mühendisliği

060070055

Gizem Aryet Uslubaş

Kimya Mühendisliği

060070071

Gizem  Kuşoğlu

Kimya Mühendisliği

060070081

Buse Pelin Kütük

Kimya Mühendisliği

060080033

Selen  Yollu

Kimya Mühendisliği

060080043

Ceren  Yargıcı

Kimya Mühendisliği

060080058

Tulin  Cengiz

Kimya Mühendisliği

060080089

Betül  Özyay

Kimya Mühendisliği

060090007

Ayşen  Çalışkan

Kimya Mühendisliği

060090028

Ayşe Burçe Öcalan

Kimya Mühendisliği

060090031

Ayşegül  Büyükşahin

Kimya Mühendisliği

060090038

Kerime  Elibüyük

Kimya Mühendisliği

060090039

Cansu  Ülker

Kimya Mühendisliği

060090054

Büşra  Karaman

Kimya Mühendisliği

060090071

Sıddıka  Mertdinç

Kimya Mühendisliği

060090079

Serli Zahide Orunöz

Kimya Mühendisliği

060090087

Nisa  Sıyın

Kimya Mühendisliği

060100114

Alphan  Berkem

Kimya Mühendisliği (% 100 İngilizce)

060100117

Kutsal Yağmur Yavuz

Kimya Mühendisliği (% 100 İngilizce)

060100119

Ezgi  Taman

Kimya Mühendisliği (% 100 İngilizce)

060100121

Tutku Nur Memiç

Kimya Mühendisliği (% 100 İngilizce)

060100127

Elif  Olfaz

Kimya Mühendisliği (% 100 İngilizce)

120080005

Boran  Mert

Kompozisyon Bölümü

040070420

Sinan Çağatay Erbatur

Kontrol Mühendisliği

040070445

Murat  Hoşumdu

Kontrol Mühendisliği

040090153

Osman  Ervan

Kontrol Mühendisliği

040090158

Cem  Tosuner

Kontrol Mühendisliği

040090162

Merve  Canpolat

Kontrol Mühendisliği

040090170

Süleyman Baran Hepgüven

Kontrol Mühendisliği

040090202

Osman  Er

Kontrol Mühendisliği

040090213

Ferit  Hacıoğlu

Kontrol Mühendisliği

040100628

Müge  Kaplan

Kontrol Mühendisliği

040110504

Burak  Yumuşak

Kontrol Mühendisliği

040110511

Erim  Vural

Kontrol Mühendisliği

040110950

Nazmia  Humaira

Kontrol Mühendisliği

040100655

Kamil  Karaman

Kontrol Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040100918

Eldar  Jafarov

Kontrol Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040110602

Çağhan  Çağlar

Kontrol Mühendisliği (% 100 İngilizce)

050070007

Mustafa Kemal Sezgin

Maden Mühendisliği

050070037

Fatih  Azgın

Maden Mühendisliği

050100070

Can  Çavaş

Maden Mühendisliği (% 100 İngilizce)

030070018

Melih Cihan Yenigün

Makina Mühendisliği

030070019

Mustafa  Kırmızı

Makina Mühendisliği

030070034

Hayrettin  Karadağ

Makina Mühendisliği

030070123

Mehmet  Demirel

Makina Mühendisliği

030070132

Yaşam  Uzun

Makina Mühendisliği

030070135

Bertan  Akkan

Makina Mühendisliği

030070146

Aksel  Benlevi

Makina Mühendisliği

030070154

Ebubekir  Çantı

Makina Mühendisliği

030070197

Özkan  Yörüken

Makina Mühendisliği (ÇAP-İlk anadaldan mezun)

030070246

Kerem  Karakaya

Makina Mühendisliği

030080032

Hasan Buğra Çil

Makina Mühendisliği

030080044

Deniz Can Ünal

Makina Mühendisliği

030080052

İlker  Özpınar

Makina Mühendisliği

030080077

Emiralp  Duman

Makina Mühendisliği

030080224

Hüseyin  Altan

Makina Mühendisliği

030090040

Erdem  Postoğlu

Makina Mühendisliği

030090041

Bora  Yazgan

Makina Mühendisliği

030090153

Semih  Şenel

Makina Mühendisliği

030090241

Kadir  Karataş

Makina Mühendisliği

030090359

Serhat  Yılmaz

Makina Mühendisliği

030100100

Orhun  Çetinkaya

Makina Mühendisliği

030100120

Halil Yahya Yeşilyurt

Makina Mühendisliği

030100164

Muhammet  Yalçın

Makina Mühendisliği

030110702

Bayram  Yurdakurban

Makina Mühendisliği

060070103

Rifat  Yılmaz

Makina Mühendisliği

030100265

İsmail  Küçük

Makina Mühendisliği (% 100 İngilizce)

030100278

Emre  Vatansever

Makina Mühendisliği (% 100 İngilizce)

030110253

Uğur  Batır

Makina Mühendisliği (% 100 İngilizce)

030110255

Mithat Can Özin

Makina Mühendisliği (% 100 İngilizce)

030110277

Serdar  Seyrekgelen

Makina Mühendisliği (% 100 İngilizce)

090070012

Burcu  Kuzu

Matematik Mühendisliği

090070015

Tuba  Duran

Matematik Mühendisliği

090070019

Zeynep  Bektaş

Matematik Mühendisliği

090070028

Sema  Ernek

Matematik Mühendisliği

090070035

Aysun  Beyazkılıç

Matematik Mühendisliği

090070038

Burcu  Yıldız

Matematik Mühendisliği

090070040

Gözde  Tayyip

Matematik Mühendisliği

090070044

Melina  Sabunci

Matematik Mühendisliği

090070049

Göksu  Topkarcı

Matematik Mühendisliği

090070053

Utku  Kaya

Matematik Mühendisliği

090070055

Pınar  Öney

Matematik Mühendisliği

090070063

Uğur  Var

Matematik Mühendisliği

090080013

Ece Hazal Aydın

Matematik Mühendisliği

090080039

Ekin  Kolbaş

Matematik Mühendisliği

090080042

Sezen Yağmur Günay

Matematik Mühendisliği

090080078

Büşra  Çelikkaraoğlu

Matematik Mühendisliği

090080086

Enise  Eteş

Matematik Mühendisliği

090090421

Selin  Kaya

Matematik Mühendisliği

090090464

Fulden  Koç

Matematik Mühendisliği

090090486

Özge  Şahin

Matematik Mühendisliği

090100005

Sibel  Temürlenk

Matematik Mühendisliği

090100013

Ayşe Buse Uzuner

Matematik Mühendisliği

090100019

Remziye Nur Tarlakazan

Matematik Mühendisliği

090100026

Elif  Aydoğdu

Matematik Mühendisliği

090100027

Aziz Kemal Konyalıoğlu

Matematik Mühendisliği

090100032

Fatma  Yeğin

Matematik Mühendisliği

090100052

Fatma  Mutlu

Matematik Mühendisliği

090100101

Berkay Furkan Önder

Matematik Mühendisliği (% 100 İngilizce)

090100114

Esma  Kurban

Matematik Mühendisliği (% 100 İngilizce)

060060101

Kemal Çağlar Tüfekçioğlu

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070093

Ezgi  Akyıldız

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070107

Barış  Ateş

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070115

Çağhan  Çamlıbel

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070119

Melik Ziya Türker

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070137

Zeynep  Devecioğlu

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070154

Emre  Yılmaz

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070158

Rıdvan  Gecü

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060070167

Mahmut Sefa Berke

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060080176

Gizem  Kadakal

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060080189

Dilan  Koşman

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060080191

Ece Canan Koşmaz

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060080193

Pınar  Yavuz

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060080224

Sağcan  Karakulak

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060080228

Erdem Doğukan Yılmaz

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060090110

Mehmet Taha Turan

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060090136

Tuğçe  Gülalan

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060090289

Nazlı  Kurucu

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060100308

Çağrı  Öztürk

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

060100350

Ümitcan  Bal

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

110070211

Nilcan  Akataş

Meteoroloji Mühendisliği

110070215

Çiğdem  Aktar

Meteoroloji Mühendisliği

110070238

Muhammet  Azlak

Meteoroloji Mühendisliği

110070243

Orçun  Altınbaş

Meteoroloji Mühendisliği

110080203

Özgün  İnceoğlu

Meteoroloji Mühendisliği

110080211

Melike  Sarıman

Meteoroloji Mühendisliği

010060130

Utku  Güneş

Mimarlık

020050922

Elham  Ighanı Nejad Matnagh

Mimarlık

020060151

Bahar  Nama

Mimarlık

020060425

Ceren  Yaşaroğlu

Mimarlık

020070016

Gökçe  Erdemir

Mimarlık

020070025

Gizem  Çakır

Mimarlık

020070031

Barış  Ateş

Mimarlık

020070032

Irmak  Kalkan

Mimarlık

020070038

Hazer  Sarıçetin

Mimarlık (ÇAP-İlk anadaldan mezun)

020070043

Fatma Pelin Sezgin

Mimarlık

020070047

Ayşegül  Taşkın

Mimarlık

020070056

Pınar  Erpınar

Mimarlık

020070068

Cavidan  Bayraktar

Mimarlık

020070069

Aybike  Çançin

Mimarlık

020070072

Nazlı  Noyan

Mimarlık

020070082

Ayça  Yazıcı

Mimarlık

020070091

Çağla  Kutlu

Mimarlık

020070097

Duygu  Erol

Mimarlık

020070108

Selen  Uluçınar

Mimarlık

020070111

Turan  Özeren

Mimarlık

020070114

Elif  Taşal

Mimarlık

020070116

Sibel  Teker

Mimarlık

020080002

Hasan  Beşinci

Mimarlık

020080005

Can  Uzun

Mimarlık

020080009

Mustafa Onur Savaşkan

Mimarlık

020080016

Ece  Üstün

Mimarlık

020080018

Alper  Tokat

Mimarlık

020080031

Fulya  Menderes

Mimarlık

020080032

Akira  Takahashi

Mimarlık

020080048

Ezgi  Halisçelik

Mimarlık

020080056

Tuğçe  Alkaya

Mimarlık

020080060

Canay  Tunçer

Mimarlık

020080084

Devrim  Alan

Mimarlık

020080091

Cansu  Tarı

Mimarlık

020080097

Nilden  Bosnalı

Mimarlık

020080098

Merve  Arslan

Mimarlık

020080125

Ezgi  Baştuğ

Mimarlık

020080143

Merve Deniz Efe

Mimarlık

020080154

Serra  Aşkın

Mimarlık

020080802

Faruk  Epli

Mimarlık

020090052

Tuğba  Özaşır

Mimarlık

020090057

Sezer  Savaş

Mimarlık

020090064

Yasemin  Erdem

Mimarlık

020090065

Özge  Karahasan

Mimarlık

020090081

Ayşe Ece Alkan

Mimarlık

020090100

Furkan Onur Karaduman

Mimarlık

020090102

Seda  Tuğutlu

Mimarlık

020090505

Kübra  Yanık

Mimarlık

020090507

Hilal  Aş

Mimarlık

020100002

Mehmet  Bekar

Mimarlık

020100007

Gözde  Çelebi

Mimarlık

020100012

Selin  Akman

Mimarlık

020100015

Cansu  Karaşıhoğlu

Mimarlık

020100017

Emirhan  Altuner

Mimarlık

020100027

Elif  Bakkaloğlu

Mimarlık

020100032

Damla  Sakarya

Mimarlık

020100044

Özge  Özçelik

Mimarlık

020100045

Beril  Baysal

Mimarlık

020100047

Merve  Akdoğan

Mimarlık

020100048

Atıl  Aggündüz

Mimarlık

020100049

Ezgi  Eren

Mimarlık

020100053

İffet  Huban

Mimarlık

020100054

Esma  Çoban

Mimarlık

020100065

Meriç  Arslanoğlu

Mimarlık

020100068

Sıla  Saygılı

Mimarlık

020100077

Gamze  Göl

Mimarlık

020100082

Başak Bilge Akçaoğlu

Mimarlık

020100091

Derya  Yavuz

Mimarlık

020100099

Mete Cem Arabacı

Mimarlık

020110102

Kübra Bilge Erdem

Mimarlık

020110702

Sara Cansın Güngör

Mimarlık

020100155

Esra  Kağitci

Mimarlık (% 100 İngilizce) (ÇAP-İlk anadaldan mezun)

020100157

Hazal  Seval

Mimarlık (% 100 İngilizce)

020100168

Jıbid  Bulğan

Mimarlık (% 100 İngilizce)

020100174

Uğur  Sarışen

Mimarlık (% 100 İngilizce)

020100182

Cihan  Ceviz

Mimarlık (% 100 İngilizce)

020100187

Başak  Eren

Mimarlık (% 100 İngilizce)

020100189

Defne  Yılal

Mimarlık (% 100 İngilizce)

020100190

Nur Gizem Ağırbaş

Mimarlık (% 100 İngilizce)

020110154

Hüma Nazlı Tatar

Mimarlık (% 100 İngilizce)

090060180

Rahmi  İmamoğlu

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090070401

Büşra  Şimşek

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090070431

Gökçe  Cesur

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090080352

Emel Yağmur Erten

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090080356

Buket  Uçar

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090080357

Ayşe Buse Özdabak

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090080378

Merve  Karakaş

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090090015

Esen  Salğun

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090090038

Gülsima Dilek Usluer

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090090049

Duygu  Özçelik

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090090052

Simin Ecem Yıldız

Moleküler Biyoloji ve Genetik

090090182

Özkan  Gelincik

Moleküler Biyoloji ve Genetik (% 100 İngilizce)

090100537

Fikriye Tuğçe Yavaş

Moleküler Biyoloji ve Genetik (% 100 İngilizce)

090100540

Hülya  Biler

Moleküler Biyoloji ve Genetik (% 100 İngilizce)

090100551

Emin  Koçak

Moleküler Biyoloji ve Genetik (% 100 İngilizce)

090110504

Altuğ  Didikoğlu

Moleküler Biyoloji ve Genetik (% 100 İngilizce)

090110548

Sevgi Tansu Bağdatlı

Moleküler Biyoloji ve Genetik (% 100 İngilizce)

120056001

Ali  Ağrı

Müzik Teknolojileri Bölümü

120100262

Merve  Örenç

Müzik Teorisi Bölümü

120110020

Tayfun  Demirbaş

Müzik Teorisi Bölümü

120110705

Samet Baybars  Noyan

Müzik Teorisi Bölümü

120073002

Dila  Seven

Müzikoloji Bölümü

120073006

Taylan  Ergen

Müzikoloji Bölümü

120080901

Nikolaus  Grill

Müzikoloji Bölümü

050050329

Kağan  Kutun

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050060318

Abdüssamed  Karabay

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050070306

Mesut  Sidar

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050070311

Çağdaş  Eritici

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050070328

Tuğçe  Çalışgan

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050080203

Mehmet Zeki Erincik

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050080909

Sapargeldi  Arazow

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050090911

Balabek  Amzayev

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050090920

Rufat  Ahmedzade

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

050100344

Recep  Bakar

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (% 100 İngilizce)

020050507

Ece Sıla Bora

Peyzaj Mimarlığı

020060514

Nazlı Deniz Fetullahoğlu

Peyzaj Mimarlığı

020070507

Ayşen  Tabak

Peyzaj Mimarlığı

020080355

Bahar  Hancıoğlu

Peyzaj Mimarlığı

020080357

Cansu  Sarıkeçe

Peyzaj Mimarlığı

020100501

Ruken  Karakuş

Peyzaj Mimarlığı (% 100 İngilizce)

020100514

Melike  Karali

Peyzaj Mimarlığı (% 100 İngilizce)

020100517

İdil Tuğba Büyüktimkin

Peyzaj Mimarlığı (% 100 İngilizce)

020110505

Ela  Saruhan

Peyzaj Mimarlığı (% 100 İngilizce)

120061005

Erhan  Uslu

Ses Eğitimi Bölümü

120063013

Orhan  Yıldız

Ses Eğitimi Bölümü

120080204

Gamze  Salman Çoban

Ses Eğitimi Bölümü

120080208

Turgut  Balbay

Ses Eğitimi Bölümü

120080211

Aynur Ezgi Yolcu

Ses Eğitimi Bölümü (ÇAP-İlk anadaldan mezun)

120090205

Rüya  Fidan

Ses Eğitimi Bölümü

020070204

Türkan  Avşar

Şehir ve Bölge Planlama

020070213

Pınar Gizem Kurul

Şehir ve Bölge Planlama

020070220

Yasemin  Işık

Şehir ve Bölge Planlama

020070227

Ersin  Aksoy

Şehir ve Bölge Planlama

020070232

Semih  Sözer

Şehir ve Bölge Planlama

020070236

Sıla  Aydın

Şehir ve Bölge Planlama

020070245

Ceren  Avcı

Şehir ve Bölge Planlama

020070247

Nevin  Sur

Şehir ve Bölge Planlama

020080212

Derya  Ben

Şehir ve Bölge Planlama

020080231

Hazel Şadiye Gençer

Şehir ve Bölge Planlama

020080234

Damla  Gültekin

Şehir ve Bölge Planlama

020080237

Şuheda  Yetim

Şehir ve Bölge Planlama

020080240

Aykut  Er

Şehir ve Bölge Planlama

020080245

Kübra  Karkın

Şehir ve Bölge Planlama

020080263

Gizem  Reis

Şehir ve Bölge Planlama

020090207

Seren  Saltalı

Şehir ve Bölge Planlama

020090214

Lale Betül Güncü

Şehir ve Bölge Planlama

020090229

Şeyma  Özkan

Şehir ve Bölge Planlama

020090247

Alican  Yıldız

Şehir ve Bölge Planlama

020100254

Sarper Gökalp Ergeçen

Şehir ve Bölge Planlama (% 100 İngilizce)

020100267

Deniz  Gürsu

Şehir ve Bölge Planlama (% 100 İngilizce)

020110261

Koray  İnal

Şehir ve Bölge Planlama (% 100 İngilizce)

020110268

Mehmet Tankut Özen

Şehir ve Bölge Planlama (% 100 İngilizce)

140070002

Havva  Başkan

Tekstil Mühendisliği

140070006

Ezgi Ceren Boz

Tekstil Mühendisliği

140070008

Hanife  Meydan

Tekstil Mühendisliği

140070053

Ege  Çelikkanat

Tekstil Mühendisliği

140110015

Sadiye Sezin İnyayla

Tekstil Mühendisliği (% 100 İngilizce)

040060901

Bakhtıyar  Farayev

Telekomünikasyon Mühendisliği

040070509

Menekşe  Yıldız

Telekomünikasyon Mühendisliği

040070554

Ünzile  Oral

Telekomünikasyon Mühendisliği

040070565

Emre  Yalçın

Telekomünikasyon Mühendisliği

040080120

Serhat  Gül

Telekomünikasyon Mühendisliği

040080456

İlknur  Ateş

Telekomünikasyon Mühendisliği

040080490

Mehmet  İzmir

Telekomünikasyon Mühendisliği

040080497

İnci Meliha Baytaş

Telekomünikasyon Mühendisliği

040080498

Burak  Çörekcioğlu

Telekomünikasyon Mühendisliği

040080936

Nyamtuul  Lkhagvajav

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090251

Hasan Anıl Akyıldız

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090252

İsmail  Karabulut

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090254

Mehmet Özgün Demir

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090279

Dilruba  Kopuz

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090303

Halil  Özdemir

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090306

Merve Yonca Odman

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090322

İsak  Ülkümen

Telekomünikasyon Mühendisliği

040090326

Yunus  Koç

Telekomünikasyon Mühendisliği

120071014

Ersin  Günaslan

Temel Bilimler Bölümü

120080254

Nagihan  Gül

Temel Bilimler Bölümü

120090251

Çiğdem  Abda

Temel Bilimler Bölümü

120055022

Cansu  Coşkun

Türk Halk Oyunları Bölümü

120080315

Murat  Kılıç

Türk Halk Oyunları Bölümü

120090302

İlayda Özne Tezcan

Türk Halk Oyunları Bölümü

060060103

Mehmet  Kahraman

Uçak Mühendisliği

110070017

Duygu Cansen Dilaver

Uçak Mühendisliği (ÇAP-İlk anadaldan mezun)

110070019

Büşra  Bartan

Uçak Mühendisliği

110070033

Onur  Önal

Uçak Mühendisliği

110070037

Avni Berk Yalın

Uçak Mühendisliği

110070038

Onur  Akköprü

Uçak Mühendisliği

110070045

Umut Can Tokmakçı

Uçak Mühendisliği

110080063

Yunus Emre Baykal

Uçak Mühendisliği

110090013

Çisel  Hamursuz

Uçak Mühendisliği

110090016

Mehmet Sinan Hıdıroğlu

Uçak Mühendisliği

110090027

Ömer Faruk Çavuşoğlu

Uçak Mühendisliği

110090028

Mert  Öz

Uçak Mühendisliği

110090049

İrfan  Dorul

Uçak Mühendisliği

110090055

Kaan  Yıldız

Uçak Mühendisliği

110090060

Tahir  Soydan

Uçak Mühendisliği

110090062

Cahit  Atagün

Uçak Mühendisliği

110100013

Burak  Bodur

Uçak Mühendisliği

110100020

Begüm  Yıldırım

Uçak Mühendisliği

110100916

Ferhat  Karakaş

Uçak Mühendisliği

110940037

Hakan  Keskin

Uçak Mühendisliği

990115307

Luis Fiances Romero

Uçak Mühendisliği

110100051

Olcay  Sarı

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100052

Oğuz  Yücel

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100054

Zafer  Eker

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100056

Utku  Çaylan

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100057

Ceyhun  Ceylan

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100059

Mustafa Okan Doksar

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100060

Meriç  Kahvecioğlu

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100070

Mertcan  Yılmaz

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100074

Hakan  Bayar

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100075

Eren  Turan

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110110051

Emre  Turam

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110110054

Batuhan  Hoştaş

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110110062

Bilge Sena Topbaş

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110110903

Mohamad Adel Elhajj Ali Barada

Uçak Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110050102

Hatice Sultan Yıldız

Uzay Mühendisliği

110060110

Zeynep  Aslan

Uzay Mühendisliği

110090135

Elif  Demir

Uzay Mühendisliği

110100115

Arden  Kuyumcu

Uzay Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100125

Altuğ  Ataalp

Uzay Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100126

Oktay  Koçan

Uzay Mühendisliği (% 100 İngilizce)

110100144

Doğukan Tuğberk Karahan

Uzay Mühendisliği (% 100 İngilizce)